У Житомирі пропонують перейменувати площу Перемоги

У Житомирі пропонують перейменувати площу Перемоги

Сьогодні, 11 квітня, під час сесії Житомирської міської ради представник громади Василь Жидецький виступив із пропозицією перейменувати площу Перемоги. 

«У нас давно стоїть питання перейменування мікрорайону Малікова, і наш мікрорайон ніяк не може позбутися імені комуністичного діяча. Але я тут не лише для того, щоб вирішити, яку назву дати нашому мікрорайону. Деякі люди підтримали назву Сурина Гора, Польський бульвар, а нещодавно ще зʼявилася пропозиція назвати вулицею Захисників України. Дана назва після топонімічної комісії стала одним із основних варіантів для перейменування Малікова. Але тут питання, чи може бути цією особливою, глибокою назвою, названо коротеньку вуличку? 

Тож моя пропозиція, не знаю, наскільки це сьогодні можливо, перейменувати вулицю Перемоги на вулицю Захисників України. Багато хто скаже, що це зараз недоречно, але я думаю, що назва Перемоги – це пережиток радянського союзу. Але якщо ми назвемо цю вулицю та площу іменем Захисників України, ми матимемо багато плюсів: будемо згадувати Героїв і Захисників України, ми цю назву наділимо сенсами, згадуючи і Героїв Крут, і Розстріляне відродження. Памʼятник, який зараз стоїть на площі Перемоги також буде підвʼязаний під це», – зазначив чоловік. 

Міський голова Сергій Сухомлин підсумував, що рішення будуть приймати не лише депутати, а і містяни. Вже від спільного рішення буде залежати, чи перейменують площу Перемоги, та яку саме назву оберуть для перейменування мікрорайону Малікова. 

Нагадаємо, байдужість влади: під час сесії Житомирської міськради відомий блогер вступив у суперечку з мером.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі пропонують перейменувати площу Перемоги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*