У Житомирі провели велошколу для дорослих та дітей (ФОТО)

24 вересня в Житомирі в рамках Європейського тижня мобільності представники громадської організації «Асоціація велосипедистів Житомирщини» провели велошколу для дітей та дорослих.

Через погодні умови теоретичну частину велошколи проводили в спортивному залі гуманітарної гімназії №23.

Учасники поділилися, яку роль в їх житті відіграє велосипед і з якими проблемами стикаються під час їзди в місті, адже ні для кого не секрет, що в Житомирі майже ніде немає велодоріжок. 

Також учасники обговорили правила догляду за велосипедом і екіпірування велосипедиста, адже подекуди шолом може врятувати життя. 

По закінченні теоретичної частини велошколи всі учасники отримали корисні подарунки для їх велосипедів.

Пані Наталя на ніжно-рожевому велосипеді також вирішила взяти участь у велошколі. Жінка навчилася їздити на велосипеді лише цього року:

«Велосипед мені подарувала донька менше року тому. Перший час зі мною спеціально займалась людина і вчила їздити.»

Цікаво також і те, що пані Наталя – кандидатка в майстри з лижного спорту і на її думку освоїти лижі і велосипед однаково по важкості.

Вона разом з іншими учасниками зробили тестовий заїзд в центрі міста і вкотре впевнились, що в нашому місті для велосипедиста перепону буквально на кожному кроці.

Більше інформації про захід та розвиток велоінфраструктури міста на сторінці ГО “Асоціація Велосипедистів Житомирщини” у Фейсбук.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі провели велошколу для дорослих та дітей (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*