Наймолодші учасники Космічного напівмарафону в Житомирі подолали великі дистанції (ФОТО)

26 вересня на майдані Соборному відбулися дитячі забіги «Нова Пошта – Космічний напівмарафон».  Маленькі житомиряни пробігли дистанції 100 та 500 метрів. Усі учасники були нагороджені книгами та медалями, а також отримали солодкі подарунки – морозиво.

Для дітей сьогоднішній забіг став справжнім святом, адже багато хто з учасників прийшов в яскравих костюмах улюблених казкових героїв чи чарівних істот. Ті дітлахи, які не брали участь в марафоні, могли долучитися до малювання картин, майстер-класів по створенню аплікацій чи поспостерігати за спортивним дійством. Маленьких фінішерів після забігу переповнювали позитивні емоції.

«Нам сподобалось, що коли ми бігли, нас всі підтримували. Це приємне відчуття, тому хочеться пробігти ще раз», – розповідають подруги Юля та Катя.

«Мені сподобалось перемагати. І ще я отримав призи і морозиво. Якщо забіги будуть проводити ще раз, то я обов’язково прийду»,- ділиться враженнями десятирічний Даня.

Цього року на марафон було зареєстровано понад 750 дітей в різних вікових категоріях. Наймолодшому учасникові забігу тільки виповнилося 3 місяці, тому він гордо подолав дистанцію в 100 метрів на руках у своєї мами.

Вікорія ПИСАРЕНКО

Будьте першим, хто прокоментував "Наймолодші учасники Космічного напівмарафону в Житомирі подолали великі дистанції (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*