У Житомирі рятувальники дістали жінку з вигрібної ями, розташованої у неї на подвірʼї. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС Житомирщини.
Напередодні містянка випадково провалилася у яму, однак самотужки вибратися не могла, оскільки зазнала травмувань при падінні. Тож постраждала почала кликати на допомогу. Крики матері почула донька. Вона і викликала рятувальників.
Бійці ДСНС спустилися до жінки, поклали на ноші та підняли на поверхню.
Також допомога рятувальників знадобилася сьогодні зранку при на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортної пригоди за участю трьох легковиків поблизу с. Сінгури Житомирського району.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_12-30-39.jpg)
На місці ДТП фахівці ДСНС деблокували тіло загиблого водія з автівки та загасили інший легковик. Окрім того, психолог ДСНС надавала психологічну допомогу одному із учасників дорожньо-транспортної пригоди.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_12-30-39-2.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі рятувальники допомогли жінці вибратися з вигрібної ями"