22 жовтня близько 10:00 на 8 кілометрі автодороги Житомир — Чернівці, в с. Тетерівка сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередньою інформацією ГУНП, водій вантажівки «MAN», 23-річний житель Тернопільщини, рухаючись у напрямку м. Чуднова, виїхав на зустрічну смугу руху, де сталося зіткнення з мікроавтобусом «Volkswagen Transporter», під керуванням 63-річного жителя Любарської громади.
Внаслідок ДТП зазнали травмувань пасажирки мікроавтобуса, 60-річна жителька столиці та двоє жительок Любарщини, 15 і 69 років. Медики госпіталізували постраждалих до медичних установ Житомира.
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Нині всі обставини події встановлює слідство.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/65363956b6c1b289682540.jpg)
Нагадаємо також, що зранку під Житомиром сталася смертельна автотроща.
Будьте першим, хто прокоментував "В результаті зіткнення вантажівки та мікроавтобуса під Житомиром постраждало троє людей"