У Житомирі розпочали підготовку до опалювального сезону

У Житомирі громаду планують забезпечити безперебійним та ефективним функціонуванням газо-, водо- та електропостачання у майбутній осінньо-зимовий період. Задля цього свою роботу розпочав штаб з питань підготовки міського господарства, провівши своє перше цьогорічне засідання.

Основним завданням на сьогоднішній день фахівці вбачають підготовку будинкових мереж до опалювального сезону. Всі ОСББ, керуючі компанії, отримали низку зауважень та розпочинають ревізію мережі, аби у подальшому уникнути неприємностей, які можуть виникнути під час осінньо-зимового періоду.

«Індивідуальних теплових пунктів встановлюємо небагато. Великі кошти йдуть на будівництво електричної станції, і тому місто в цьому році не виділяє на програму SECO в повному обсязі. В цьому році закінчуємо проєкт ЄБРР. Закінчили в цьому році реконструкцію основних мереж котельні РК-6 в центрі міста. За кошти підприємства оновлюємо мережі по Гоголівській, Пушкінській, С.Ріхтера. До нового опалювального сезону планується підготовка котелень, установка котлів обліку газу, атестація понад 30% газових та 400 теплових лічильників», – надав детальнішу інформацію керівник КП «Житомиртеплокомуненерго».

Нагадаємо, що житомирська міськрада повторно оголосила тендер на ремонт вул. Театральної більше як за півмільйона грн

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі розпочали підготовку до опалювального сезону"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*