У Житомирі садочки та школи об’єднають по районам – Сухомлин

У зв’язку з проблемами з електропостачанням, у Житомирі планують об’єднати садочки та школи по районам. Це дозволить встановити там генератори та інше необхідне обладнання, щоб заклади освіти працювали попри відключення світла. 

Про це журналістам розповів міський голова Сергій Сухомлин. 

За його словами, після останнього ракетного удару 15 листопада, 22 садочки Житомира залишилися без електроенергії:

«Наразі 22 садочка у нас без електроенергії, і ми будемо робити садочки та школи районними. Зрозуміло, що після всіх цих проблем з електроенергією кількість дітей зменшиться. До цього у нас середня завантаженість шкіл була на рівні 42% –  ті хто очно навчався. Прогнозуємо, що цей відсоток знизиться до 35%, тому будемо об’єднувати школи та садочки по районам, для того щоб забезпечити їх вже генераторами та всім необхідним, бо садочок – це не тільки освітлення, а і приготування їжі та інші важливі моменти».

Поки що рішення на стадії обговорення, але в нинішній нестабільній ситуації потребує особливої уваги. 

«У разі, якщо ми підемо на те щоб об’єднати школи і садочки по районам, то батьки можуть опинитися в ситуації, коли вони дітей відводили в навчальний заклад поруч, а тут треба проїхати кілька зупинок. І тому під це рішення ми одразу плануємо зробити безкоштовний проїзд для дітей. На всіх видах транспорту, повністю безкоштовний по учнівському квитку», – додав Сухомлин. 

Нагадаємо, житомирські підприємці, які забезпечують школи харчуванням, не платитимуть комуналку до кінця року.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі садочки та школи об’єднають по районам – Сухомлин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*