​​СБУ ідентифікувала колаборантів, які ініціювали «приєднання» Донеччини до рф

Фахівці СБУ викрила нових організаторів псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях півдня та сходу нашої держави. Зокрема, були встановлені особи 12 представників створеної агресором «общественной палаты днр», які займалися підготовкою та проведенням незаконного плебісциту у захоплених районах Донеччини.

Увійшли до зрадницького угрупування переважно посадовці-колаборанти з місцевих адміністрацій і комерсанти, які добровільно погодились працювати на бюджет рф. Зловмисники організували масову агітаційну кампанію серед місцевих жителів на підтримку країни-агресора, до якої залучили кремлівських пропагандистів і представників ворожих інформресурсів. А потім, створивши необхідну кремлю картинку, направили «термінове звернення» до ватажка терористів Пушиліна з вимогою негайного відокремлення регіону від України з подальшим його приєднанням до складу рф.

Наразі всім дванадцятьом фігурантам оголошено про підозру за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо оголошення їх у розшук для притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Загалом СБУ викрила і повідомила про підозри майже 70 організаторам незаконного «референдуму» у Донецькій області. Розслідування проводили співробітники СБУ Донецької та Луганської областей за процесуального керівництва органів прокуратури.

Будьте першим, хто прокоментував "​​СБУ ідентифікувала колаборантів, які ініціювали «приєднання» Донеччини до рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*