На захоплених територіях окупанти почали проводити примусові "референдуми" | Times ZT

На захоплених територіях окупанти почали проводити примусові “референдуми”

Відсьогодні на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей рашисти розпочали псевдореферендуми.

Фіктивне “голосування” триватиме до 27 вересня. А попередні підсумки, які вони в принципі вже озвучили у рашистських ЗМІ, окупанти планують оголосити 27-28 вересня.

У “бюлетнях”, що розповсюджують в Запорізькій та Херсонській областях на “голосування” винесено запитання: “Ви за вихід області зі складу України, утворення областю самостійної держави та входження її до складу Російської Федерації на правах суб’єкта Російської Федерації?”, а на територіях терористичних угрупувань ДНР та ЛНР – “Ви за входження до складу Росії на правах суб’єкта федерації?”.

Головне тепер для окупантів ще створити пропагандистські відеосюжети про “активну участь місцевих жителів”. Деякі з них рашисти вже виготовили, знімаючи типу людей на вулиці. Щоправда навіть у росіян виникло багато запитань через надмірну символіку у кожного опитуваного. Тепер, аби розвіяти сумніви своєї аудиторії і відзняти відео з натовпами на дільницях, рашисти вдаються до силових методів.

Зокрема, у Біловодську на одному із підприємств начальник оголосив усім співробітникам, що явка є обов’язковою, а ті, хто не візьме участі у псевдореферендумі будуть автоматично звільнені з роботи. Більше того, списки тих хто не з`явиться на “голосування” будуть передані терористам “мгб лнр”. У Старобільську окупанти взагалі заборонили місцевим мешканцям залишати місто в період з 23 до 27 вересня.

Наразі вже відомо, що на захоплених територіях окупанти створили спеціальні озброєні групи, завданням яких буде обхід житла та примус людей брати участь у фіктивному “голосуванні”.

Будьте першим, хто прокоментував "На захоплених територіях окупанти почали проводити примусові “референдуми”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*