У Житомирі відмовилися від проведення масових новорічних гулянь 

Цьогоріч у Житомирі не проводитимуть масових новорічних гулянь. Про це журналістам розповів міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, зекономлені гроші витратять на подарунки дітям, а на Михайлівській увімкнуть вогники на ялинці та проєктори з новорічними зображеннями: 

«У нас до Нового року не буде масових святкувань. Гірлянда в нас висить на ялинці, що на Михайлівській, включимо її, ще включимо один проєктор на Михайлівський собор і пара невеличких інсталяцій буде. На зекономлені кошти дітям закупимо подарунки. Раніше ми купували лише дітям пільгових категорій, а зараз на всіх закупимо – садочки і 1-4 класи шкіл, це у нас приблизно 18 000 дітей».

Оскільки сьогодні ситуація з електропостачанням – нестабільна, то вочевидь, вмикати святкові гірлянди та проєктори – недоцільно. Міський голова додав, що рано говорити про новорічні святкування, оскільки є вірогідність «вітань» зі сторони білорусі.

«Якщо буде критична ситуація, то зрозуміло, що ніхто нічого вмикати не буде. Але показати путіну, що нас не здолати – це теж треба. Я ще не впевнений, що білоруси не будуть зі свого боку “вітати” нас з Новим роком. Абсолютно можливо, що в грудні-січні будуть провокації з боку білорусі. Я впевнений, що ці провокації будуть, бо путін буде вимагати від лукашенка більш рішучих дій на кордоні з Україною», – наголосив Сухомлин. 

Нагадаємо, житомиряни про підготовку до новорічних свят (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відмовилися від проведення масових новорічних гулянь "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*