У Житомирі 103 спортсмени помірялися силою на турнірі з кікбоксингу WAKO «Польський період»

Учасниками традиційних змагань на історичну тематику стали десять команд із Бердичева, Житомира, Коростеня, Києва, Кам’янець-Подільського та Могилів-Подільського, а також Рівного.

У 2013 році в Житомирі за ініціативою місцевої федерації кікбоксингу на чолі з заслуженим тренером України Вячеславом Гопанчуком започаткували  патріотично-виховний проект «Житомирська слава», ідея якого полягала у проведенні в місті турнірів із спортивних єдиноборств, присвячених видатним історичним подіям, які вплинули на формування українського національного характеру та героїчним постатям, які брали в цьому участь. Змагання покликані виховувати свідомого українського громадянина, з високими морально-вольовими якостями та духовними цінностями, відданого своїй Батьківщині.

У рамках проекту перший турнір з кікбоксингу WAKO відбувся у січні 2014 року та був присвячений Житомиру, засновнику міста і дружиннику київських князів Аскольда та Діра.

Турнір, який був присвячений польському періоду в Україні і відбувся 10 листопада 2018 року в приміщенні ДЮСШ «Авангард», став 23-м за рахунком.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі 103 спортсмени помірялися силою на турнірі з кікбоксингу WAKO «Польський період»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*