Житомиряни перейдуть до радикальних дій, якщо влада не розв’яже транспортну проблему, – депутат

Попри те, що проблему з транспортом у мікрорайоні Паперова фабрика місцева влада мала вирішити ще у вересні, люди досі не можуть безперешкодно дістатись до роботи та навчання. Вкотре чиновники просто розводять руками та нарікають на недостатню кількість рухомого складу.

Вкотре, проблему з транспортом порушив депутат Іван Мартинчук. За його словами у людей вже уривається терпець. Тож останні погрожують використовувати радикальні міри, якщо питання не вирішать найближчим часом.

«Якщо найближчим часом не почують їх звернень, вони, на жаль, будуть переходити до радикальних дій», – повідомив Мартинчук.

У мікрорайоні не дотримується графіку руху як комунальний так і приватний громадський транспорт. Причиною проста – недостатня кількість водіїв та рухомого складу.

За словами заступника міського голови Дмитра Ткачука, розв’язання проблеми можливе лише після збільшення кількості комунальних автобусів, які їздитимуть у цю частину міста.

«Ми як можемо так і впливаємо на перевізників, але без додаткового рухомого складу ситуація ніяк не вирішиться. Ми можемо збиратись і обговорювати, але єдине рішення – має бути транспорт, який туди треба пустити», – пояснив чиновник.

Нагадаємо, що після розірвання договору з перевізником, який обслуговував маршрут №4, у міській раді надали можливість іншому підприємцю налагодити якісне транспортне сполучення, але зі своїми умовами. Замість 4-го маршруту, який ліквідували, місцевим жителям запропонували користуватися маршрутним таксі № 23. У свою чергу, водії цього маршруту мають дотримуватися графіку та їздити з 6 ранку до 23:00, а перевізник — забезпечити необхідну кількість автомобілів.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни перейдуть до радикальних дій, якщо влада не розв’яже транспортну проблему, – депутат"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*