Платити двічі не доведеться: проблему транспортного сполучнення Паперової фабрики та Крошні вирішать протягом тижня

Відтепер житомирянам, які користувалися маршрутним таксі № 4, доведеться їздити з пересадками від Паперової фабрики до Крошні. Річ у тім, що 5 серпня закінчився договір між міською радою та перевізником. Договір не продовжили, адже перевізник не має достатньо водіїв, щоб продовжувати обслуговування маршруту.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук розповів, що конкурс на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті вирішили не оголошувати.

«Уже два роки ми ніяких конкурсів не оголошуємо до повної зміни транспортної мережі. Договори продовжуються тільки на тимчасовій основі. Щодо маршруту № 4, то він на 80 % дублює маршрут  № 53. Його унікальність лише у тому, що він заїжджає на Паперову фабрику. Тобто ця тяганина і конкуренція є абсолютно недоцільною. Якщо порівнювати ці маршрути з точки зору пасажирів, більш комфортним та доцільним є 53-ій маршрут», пояснив заступник міського голови.

Проте така ситуація не задовольнила самих пасажирів. Учора, 6 серпня, вони прийшли Дмитра Ткачука, щоб вирішити проблему недостатньої кількості громадського транспорту. Також вони розповіли, що маршрутні таксі не дотримуються графіку, а у вечірній час їх взагалі неможливо дочекатися.

«По факту є багато проблем, які ми озвучили. Це підвіз під час стихійного ринку в середу і четвер, пересадка, додаткова оплата проїзду. А брати і забирати четвертий маршрут і говорити, що ми все зробимо гарно? Спочатку треба було все зробити, а потім відміняти маршрут. Як воно буде далі я не знаю», поскаржився житель мікрорайону Паперова фабрика.

Результатом перемовин стало рішення, що замість маршруту № 4 транспортне сполучення забезпечуватиме маршрут № 23. Крім того, він має дотримуватись графіку та їздити з 6-ї ранку до 23:00. Оновлений графік руху вже цього тижня має з’явитись на кінцевій зупинці мікрорайону Паперова фабрика. Якщо ж перевізник не виконає ці умови Дмитро Ткачук пообіцяв змінити його на комунальний транспорт. Крім того, він повідомив, що вже з 13 серпня житомиряни зможуть їхати двома маршрутними таксі, сплативши лише за один квиток.

«Людям доведеться пересідати, але при цьому ми прибираємо фактор подвійної оплати, тому фінансового обтяження для людей не буде. Політика міста така, що кількість маршруток і маршрутів має бути менша, але вони мають бути більшої місткості. Натомість ми забезпечимо безкоштовну пересадку у тих мікрорайонах, між якими немає прямого сполучення. Такі приклади ми сьогодні реалізуємо на базі комунального транспорту, по такому принципу сьогодні ж працює модель нічних тролейбусів. Упродовж цього тижня ми відпрацюємо один з найбільш прийнятних варіантів. З понеділка, я думаю, це буде повноцінна робоча схема», пояснив Дмитро Ткачук.

Будьте першим, хто прокоментував "Платити двічі не доведеться: проблему транспортного сполучнення Паперової фабрики та Крошні вирішать протягом тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*