У Житомирі спроба підзаробити обернулася для мами в декреті втратою власних заощаджень

Днями за допомогою до правоохоронців звернулася 27-річна житомирянка. Жінка розповіла, що на її телефон надійшло повідомлення про можливість доходу, не виходячи за поріг власного будинку. Робота була не складною: фрілансер мала оцінювати та залишати відгуки про ресторани і готелі.

Єдиною умовою отримати зарплатню було виведення коштів з власного електронного гаманця. За авторизацію якого, за вказівкою менеджера, вона сплатила 1000 гривень і того ж дня на віртуальний рахунок було повернуто суму і зараховано ще 30% прибутку.

Потому ж представниця фірми повідомила, що задля завершення активації потрібно переказати ще 5000 грн. Тож жінка зробила і це. На цьому вмовляння працедавця поповнити баланс не закінчилися – вона переконувала, аби отримати надприбутки, потрібно здійснити наступну транзакцію. Коли ж жінка відмовила – зв’язок з менеджеркою обірвався, а віртуальний гаманець виявився фейковим.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб причетних до даного шахрайства.

Нагадаємо також, що у Житомирі чоловік так мріяв стати автовласником, що в результаті “подарував” шахраям майже 200 тисяч гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі спроба підзаробити обернулася для мами в декреті втратою власних заощаджень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*