У Житомирі стартував освітній проєкт для дівчат “Знай свою силу”

Вже вдруге за ініціативи управління у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради у місті стартувала школа лідерства для дівчат. Кураторкою нинішнього проєкту «Знай свою силу» стала випускниця першого випуску школи.

Цього разу участь у проєкті взяли 15 учасниць від 16 до 25 років. Це і учениці різних шкіл, міста, і студентки різних факультетів – дівчата, яких об`єднує прагнення до розвитку та самореалізації. 

Менторами для дівчат у даному проєкті стануть успішні жінки, які змогли реалізуватися у соціальній сфері, волонтерстві, бізнесі та навіть політиці.

«Сучасна жінка хоче реалізувати свій потенціал не лише у сім’ї та побутовій сфері, вона прагне самореалізації в соціальній діяльності та професійного успіху. Лідерство – це комплекс технологій, знання яких допомагає бути ефективним в різних сферах життя. І чим раніше дівчатка опанують ці навички – тим легше їм буде втілити свої мрії»

— зауважила кураторка проєкту Віта Маковська. 

Свою місію організатори вбачають у відкритті лідерських якостей дівчат аби ті подальшому змогли об’єднуватись задля реалізації цікавих ініціатив.

Нагадаємо також, що у Житомирі молодь влаштовує фаєр-шоу, аби зібрати кошти на допомогу військовим.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі стартував освітній проєкт для дівчат “Знай свою силу”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*