У Житомирі судитимуть чоловіка, що виготовляв підроблені документи | Times ZT

У Житомирі судитимуть чоловіка, що виготовляв підроблені документи

До Корольовського районного суду Житомира скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 199, ч. 3 ст. 358 КК України (виготовлення з метою збуту, збут документів із голографічними захисними елементами, підроблення, збут документів за попередньою змовою групою осіб).

Слідством встановлено, що 56-річний мешканець Житомира, інвалід 1-ї групи, з метою збуту, виготовляв у власному помешканні підроблені документи. Спеціалізувався чоловік переважно на посвідченнях особи громадянина іноземної держави – ID картці, створюючи офіційні документи з голографічними захисними елементами на домашньому принтері. Часто виготовляв на придбаних матеріалах та техніці також підроблені водійські посвідчення, які продавав за 1800 грн. Для цього попередньо у “замовника” брав відповідні фотокартки та уточнював необхідні дані.

Наразі відомо, що майстру-фальсифікатору допомагав у протиправному бізнесі спільник. Розслідування по кримінальному провадженню щодо спільника також завершено. Справу скеровано на розгляд до Богунського районного суду м. Житомира.

Публічне обвинувачення в обох судових процесах здійснюватиме прокуратура Житомирської області.

Зазначимо, що за скоєння даного злочину законодавством України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років; обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо також, що на Житомирщині за вбивство водія з Хмельниччини судитимуть двох молодиків.

  • 17
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі судитимуть чоловіка, що виготовляв підроблені документи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*