Житомирська ЗОШ №17: директор школи познущалась над дитиною та викликала поліцію, щоб прогнати батьків | Times ZT

Житомирська ЗОШ №17: директор школи познущалась над дитиною та викликала поліцію, щоб прогнати батьків

Конфлікт між батьками та адміністрацією 17-ї школи міста Житомира триває другий місяць. Нагадаємо, з початку березня під міською радою збираються батьки дітей, яких змушують проводити вакцинацію по рішенню департаменту освіти.

2 квітня через це стався конфлікт  в школі №17. За словами одного із батьків, дитину не пустили на уроки, залишили в кабінеті  психолога та не випускали до прибуття самих батьків та поліції.

3 квітня батьки цих учнів вирішили обговорити ситуацію з Марією Сервачук, директором школи. Але розмова не склалася. На зустріч прийшла громадський активіст Наталія Слободенюк, яка займається проблемами нещеплених дітей. Заступник директора школи викликав поліцію, щоб випровадити активіста. За словами приїхавших до школи поліцейських, їх викликали через конфлікт з батьками.

«Є чинне законодавство, якого я не порушую. Але є інші форми навчання, згідно ЗУ «Про освіту», – вважає Марія Серванчук.

В своєму кабінеті  Марія Сервачук не мала бажання спілкуватися ні з журналістами, ні з батьками. Директор школи відкрито перешкоджала журналістській діяльності, забороняючи будь яку зйомку, та вимагала залишити кабінет. Врешті  вона втекла на урок, а батьки разом з поліцією поїхали у відділ.

В поліції батьки написали заяву про те, що дітям забороняють відвідувати школу.

Пізніше Наталія Слободенюк повідомила, що вони звернулись на гарячу лінію до Уповноваженого з прав людини, де їм рекомендували написати скаргу на директора і відправити її до департаменту освіти Житомирської міської ради.

Також залишаються питання до відповіді на запит, яку надала  заступник міського голови Валентини Краснопір 01.04.19.

Згідно рішення комісії з питань техногенної безпеки, на яке посилається Краснопір, не вважається доцільним скасувати заборону не пускати до шкіл дітей  без щеплень. Також є ще й наказ департаменту освіти, яким невакцинованих дітей заборонено допускати до занять.

Наразі питання чиновницького свавілля та самодурства шкільної адміністрації в Житомирі  залишається відкритим. Проте батьки дітей, яким заборонено відвідувати освітні заклади, не збираються сидіти, склавши руки.

Журналісти Times.Zt продовжать слідкувати за подіями.

  • 177
    Поширили:

3 коментарів до "Житомирська ЗОШ №17: директор школи познущалась над дитиною та викликала поліцію, щоб прогнати батьків"

  1. Канал ЮА Житомир | 03.04.2019 at 14:56 | Відповіcти

    А як щодо дотримання стандартів журналістики, колеги?
    https://www.facebook.com/telekanalzhytomyr/videos/435736293846271/

  2. А ничего что полиция заявила, что их вызвали родители? Не статья, а высер, вас, таких авторов, гнать надо из журналистики пинками.

  3. Вчителі не втікають на уроки, а йдуть! Це їх обов’язок. Ніхто на робоче місце не втікає. Це свавілля міністра охорони здоров’я, а не директора!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*