У Житомирі троє “бізнесменів” організували в гаражах підпільні лабораторії з виготовлення амфетаміну

У Житомирі троє "бізнесменів" організували в гаражах підпільні лабораторії з виготовлення амфетаміну

Нещодавно житомирські правоохоронці встановии, що до виготовлення психотропів та їх розповсюдження у Житомирі й, навіть за межами області, причетні троє товаришів, мешканців одного мікрорайону міста. Причому раніше вони притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення наркозлочинів. 

Свою протиправну діяльність один зі старших чоловіків розгорнув ще у вересні минулого року. А задля цього налагодив схему придбання прекурсорів та підшукав гаражне приміщення у кооперативі мікрорайону Крошні, де облаштував лабораторію. Там він і синтезував амфетамін. А реалізовував «товар» своїм клієнтам неподалік власного житла.

Водночас неподалік, у сусідньому гаражі, двоє житомирян, віком 40 та 33 років, також реалізовували подібний бізнес-план. Там вони виготовляли амфетамін у великих розмірах. Зокрема, в одному з випадків чоловіки відправили поштою пакунок з психотропами під виглядом згущеного молока клієнтові у Запорізьку область.

Задля маскування незаконної діяльності 40-річний чоловік використовував терморюкзак популярної служби доставки. Саме у цій сумці він переносив колби та обладнання до підпільного цеху з виготовлення психотропів.

26 березня правоохоронці провели 13 обшуків в гаражних приміщеннях кооперативу та житлі фігурантів. Під час слідчих дій правоохоронці виявили й вилучили лабораторне обладнання, прекурсори, вже готовий до збуту амфетамін, наркотичні речовини, гроші й гранати. Все вилучене буде скеровано проведення відповідних досліджень до експертної установи.

Цього ж дня фігурантам оголосили про підозри у вчиненні низки кримінальних правопорушень незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ч. 2 ст. 307 КК України).

А раніше судимому житомирянину додатково інкриміновано незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів (ч. 2 ст. 311 КК України).

Наразі кримінальній трійціі загрожує покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо також, що СБУ нейтралізувала наркосиндикат, учасники якого продавали метадон до Євросоюзу.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі троє “бізнесменів” організували в гаражах підпільні лабораторії з виготовлення амфетаміну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*