У Житомирі цього навчального року за парти сіло 32 тисячі 380 учнів.

У Житомирі цього навчального року за парти сіло 32 тисячі 380 учнів.

Сьогодні, 1 вересня, у закладах освіти Житомирської громади пролунав перший дзвінок. Попри війну в країні за парти сіли 32 тисячі 380 учнів. Про це повідомили у департаменті освіти Житомирської міської ради.

Цьогоріч вперше поріг міських ліцеїв переступили 2976 першокласників. Багато дітей повернулося з-за кордону на Батьківщину, тож в місті було сформовано 113 перших класів.

У житомирському міському ліцеї № 20 учні та вчителі нарешті повернулися на очне навчання до свого закладу після річної перерви.

Єдиними закладами, учні яких не змогли вийти на очне навчання в стінах рідної школи, стали ліцей № 10 та зруйнований рашистами ліцей № 25. Через зауваження до санітарно-гігієнічного стану, енергобезпеки, охорони праці та пожежної безпеки закладу, а також відсутність власного укриття комісія міської ради визнала ліцей № 10 не готовим до навчання. Водночас учні ліцею № 25, щодо демонтажу якого досі точиться конфлікт між батьками вихованців та мерією, другий рік поспіль виходять на навчання в приміщеннях наданих Житомирською міською радою.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі цього навчального року за парти сіло 32 тисячі 380 учнів."

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*