У Житомирі відбудеться зустріч із французом Жакі Леба (АНОНС)

Житомирян запрошують на зустріч із французом Жакі Леба. Пресконференція відбудеться 7 березня о 15:30 у Житомирському обласному літературному музеї (вул. Київська, 45).

Жакі Леба – кінорежисер-документаліст та фотограф. Декілька років тому переїхав до України для реалізації творчого проєкту. Вже встиг зняти півторагодинний документальний фільм «Забута земля» про Україну.

З початком активної фази війни Жакі Леба залишився на Житомирщині, щодня записує документальне відео, викладає свої думки про війну в Фейсбук. Його добре знають у Франції, він співпрацює з 11 світовими телеканалами, 30 французькими, маючи біля 18 мільйонів слухачів. Жакі незалежний у своїх оцінках, адже не працює офіційно на жодне ЗМІ. Він є військовим репортером, однак не будучі фахівцем у воєнній справі, розповідає телеглядачам про життя цивільних в умовах збройної агресії. Для своїх відео знаходить рідних загиблих військових та цивільних.

Уже відвідав Бучу, Ірпінь, Бородянку, об’їхав північ Житомирщини. В експедиціях не тільки спілкується, а й робить багато фотоматеріалів, які використовує на персональних фотовиставках. Планує з камерою та фотоапаратом об’їхати всю Україну. На даний час режисером вже знято більше 60 відео про війну в Україні.

Вперше в Україні фотовиставка «Україна очима француза» буде представлена 11 березня в Житомирському обласному літературному музеї. Презентація матиме дві складові: виставка фотографій та перегляд фільму «Повернення з України». Початок об 11.00. Вхід вільний. 

Нагадаємо, майстриня з Житомирщини вишила портрет оборонця Маріуполя, морпіха Михайла Діанова (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбудеться зустріч із французом Жакі Леба (АНОНС)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*