У Житомирі відбудеться відбірковий етап конкурсу краси «СтудМіс України – Житомирщина»

Уже традиційний для Житомира конкурс краси «СтудМіс України – Житомирщина» цього року відбудеться 24 вересня.

Це єдиний офіційний Всеукраїнський конкурс краси, який проводиться у кожному регіоні України. Наступний етап конкурсу відбувається в Києві. І його переможниця візьме участь у фіналі світового конкурсу краси «World Miss University».

За словами організаторів, конкурс є одним з наймасштабніших в області та дає можливість молоді не лише самореалізуватися, а стати частиною модельного бізнесу.

«У першу чергу, це розвиток для нашої молоді. Ми намагаємося виховувати в них колективний дух. Між дівчатами не має виникати нездорової конкуренції, тому ми на власному прикладі показуємо, як потрібно працювати в жіночому колективі. Це постійна робота над собою та постійне вдосконалення. До початку відбіркового етапу ми навчаємо дівчат етикету. Вони займаються танцями та дефіле. Переважно, вони приходять до нас без досвіду публічних виступів на сцені, тож після навчання роблять це впевнено», – пояснила організаторка конкурсу краси Світлана Невмержицька.

Світлана вважає, що майбутні моделі, які беруть участь у відборі, повинні не тільки гарно виглядати, але й бути ерудованими та освіченими. Саме це допоможе їм на шляху професійної модельної кар’єри та створить всі умови для їх майбутнього розвитку.

«Після фіналу минулого конкурсу багатьох наших дівчат запросили працювати моделями до Італії, Японії, Кореї та Туреччини. Вони презентують всесвітньо відомі бренди такі як Dolce&Gabbana, Gucci, Chanel. Зокрема, наша учасниця Настя Ковальова працювала в Мілані. Ще одна дівчина зараз працює фотомоделлю в Японії. Тому, наш конкурс – величезний крок до подальшої роботи у модельному бізнесі», – поділилась досягненнями учасників організаторка.

Кожного разу організатори намагаються змінювати концепцію конкурсу краси. Тому дівчата не просто ходять по подіуму, вони демонструють цілі композиції. А допомагають їм у цьому дизайнери, які мають неабиякий авторитет.

«Дизайнери NANA BOSIS та Marina Gin допомагають нам в організації. Між іншим, Marina Gin навіть відшивала сукню Ніколь Кідман, але про це мало хто знає», – розповіла Світлана Невмержицька.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбудеться відбірковий етап конкурсу краси «СтудМіс України – Житомирщина»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*