У Житомирі відбувся фестиваль шанувальників аніме та К-РОР музики (ФОТО)

Вже кілька років поспіль прихильники азіатської культури, музики та анімацій мають змогу відвідати Anime&K-pop party у різних куточках України. У Житомирі цей фестиваль відбувся 26 вересня в арт-клубі “MIAMI”. Anime&K-pop Back to school party – це захід для усіх фанатів k-pop (корейської поп-музики) та аніме (японської анімації), організаторами якого є SnakeZ Agency.

Спеціальними гостями цього івенту були південнокорейський співак, котрий підкорив сердечка українських фанатів Сон Вонсоб та той, хто змушує пісні японських анімацій звучати краще, ніж в оригіналі, Джейкі-О.

Джейкі-О виконав пісні із найпопулярніших аніме “Attack on Titan” (“Атака титанів”), “Given” (“Дарований”), “NARUTO” (“Наруто”), “JoJo’s Bizarre Adventure” (“Неймовірні пригоди Джоджо”) не лише російською мовою, але й українською. Прихильники корейської музики також не залишилися без уваги та насолоджувалися каверами пісень BTS, Stray Kids та ін.

Сон Вонсоб або, як він себе називає, “корейский мужик” відомий своїми каверами пісень російських та українських виконавців корейською мовою. У його виконанні прозвучали пісні гурту “Океан Ельзи”, гурту “KAZKA”, Валерія Меладзе та, навіть, Віктора Цоя. Вонсоб заспівав свої авторські пісні “Each other”, “Last”. Також жоден концерт не пройшов без жартівливих авторських пісень “Вашей маме зять не нужен?” та “Ты моя, поняла?”.

Фестиваль розпочали талановиті кавер-денсери, котрі

виступили із танцями популярних k-pop груп MAMAMOO, ITZY, Brave Girls та креативні косплеєри.

В кінці заходу, усі бажаючі мали змогу отримати автограф від Сон Вонсоба та Джейкі-О й зробити знімки на пам’ять.

Також, усі відвідувачі фестивалю приносять щирі вибачення за завдані незручності спеціальним гостям та організаторам.

Анастасія РОМАНЧУК

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбувся фестиваль шанувальників аніме та К-РОР музики (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*