У Житомирі відкрили меморіальну дошку пам’яті Володимира Башека (ФОТО)

Сьогодні, 6 січня, на будівлі «Дитячої лікарні імені В. Й. Башека» відкрили меморіальну дошку пам’яті покійного головного лікаря Володимира Йосиповича Башека. 

«Володимир Йосипович — це велика людина, яка любила життя і дітей. Він займався й громадською діяльністю. У депутатському корпусі він завжди допомагав знаходити стабільність і порозуміння. Півтора місяця тому я був у Миколаєві. Там показували свої дитячі лікарні, і після цього візиту я ще більше оцінив той вклад, який Володимир Йосипович зробив в медицину міста Житомира. Звичайно, що нам ще є куди рости, але рівень набагато кращий. Тому дякую, що в моєму та нашому житті була така людина. Поважаймо й пам’ятаймо її», — сказав голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин.

На відкриття дошки зібрались близько півсотні людей — це колектив дитячої лікарні, міські депутати, знайомі та друзі Володимира Башека, а також його дружина Олександра.

«Ми сьогодні прийшли з нашою чеською громадою, тому що Володимир Йосипович стояв на початку закладання Житомирської спілки волинських чехів. Маючи чеське коріння, він був патріотом України. Свій професіоналізм він черпав з Чеських лікарень і намагався тут впровадити цей досвід, і навпаки, допомагав чеській та житомирській громаді. Щороку діти виїжджають з Житомира на оздоровлення в Чехію. Хочу подякувати всім причетним, хто так швидко відгукнувся, й було присвоєно ім’я Башека цій лікарні. Хочу подякувати й художнику цієї дошки. Тепер ця лікарня є на карті туристичного маршруту „Чеський Житомир“, і делегації сюди приїжджатимуть, щоб пам’ятати», — розповіла голова громадської організації Житомирська спілка волинських чехів Людмила Чижевська.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відкрили меморіальну дошку пам’яті Володимира Башека (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*