Українські політики та бізнесмени підпільно вакцинуються від COVID-19

В Україні чиновники, політики та бізнесмени почали робити щеплення від COVID-19 вакциною, яку нелегально доставили в Україну, передає «Страна.UA».

Вакцина є підпільною, і пропонують її лише обраним. Продавці розповідають, що цей препарат розробляє німецька компанія BioNTech разом з амереканською Pfizer. В інтернеті пишуть, що з 27 грудня вакцинуватися цим препаратом почали в країнах ЄС, США, Ізраїлі, Великобританії та інших. Проте, в Україні договір з цією компанією не укладали. 

Підпільно вакцинуватися від COVID-19 українська еліта почала ще тиждень тому. Про це «Страна.UA» повідомили самі ж бізнесмени та політики, які вже вакинувалися препаратом BioNTech і Pfizer. Вони розповіли, що це задоволення не з дешевих, їх вартість сягає від 1 до 3 тис євро, а зробити щеплення можна в київській клініці «MEDILAND».

Звідки привезли цю вакцину, та як її доставили в Україну нелегально, достеменно не відомо. Компанія, яка виробляє цю вакцину, ще влітку пропонувала адміністрації США за ціною 19,50 доларів за одну, в ЄС ціна дещо менша — 15,50 євро.

Будьте першим, хто прокоментував "Українські політики та бізнесмени підпільно вакцинуються від COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*