У Житомирі вітали юних переможців Чемпіонату Європи та світу з карате (ФОТО) | Times ZT

У Житомирі вітали юних переможців Чемпіонату Європи та світу з карате (ФОТО)

Сьогодні, 18 листопада, у Житомирській міській раді відбулась прес-конференція з учасниками чемпіонату Європи та світу з традиційного карате.

«Два дні поспіль 9-го та 10-го листопада ми брали участь у турнірах Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу з карате, що відбулись в Чехії. Майже за місяць ми змогли змінити формат своїх тренувань та підготувати дитячу та команду дорослих до участі та навіть перемоги у таких турнірах», — розповів тренер клубу традиційного карате «Ронін» Анатолій Кузьменко.

Спортсмени поділились враженнями від перемоги та розповіли, чи важко було змагатись з суперниками:

  • «У моїй категорії було 25 учасників та 5 поєдинків. Я змагався проти українців та чехів, вони були дуже сильні, але я все ж зміг перемогти» — розповів чемпіон світу в категорії 10-11 років в розділі спарингів Максим Волковський. 
  • «Я зайняв два других місця. Були учасники з Чехії та США, але найважчим був бій з суперником із Польщі у фіналі чемпіонату» — поділився володар двох срібних нагород у молодшій категорії 7-9 років Тімур Дубок.
  • «Це були мої перші змагання за кордоном. Рік тому я теж був на першому Чемпіонаті світу з карате — був лише фотографом. Цьогоріч я зловив кайф та зайняв на Чемпіонаті Європи 2-ге місце серед трьох моїх поєдинків з чехом, молдаваном та поляком. Мій батько сказав, що дуже пишається мною, а всі знайомі ще довго після того вітали. На Чемпіонаті світу я, на жаль, нічого не зайняв» — сказав призер в Чемпіонаті Європи в категорії 14-15 років Данило Опришко.
  • «В нашій команді було 3 дівчини: з Гайворона, що в Кіровоградській області, з Києва та я — з Житомира. Я змагалася з полячками, українками та італійками та брала участь як в Чемпіонаті Європи, так і Чемпіонаті світу. Я отримала багато досвіду та дуже хотіла б поїхати ще на такі змагання. Наступного разу я точно буду більше старатися та краще підготуюсь» — поділилась Христина Табаш (Ломєєва) , яка здобула бронзу у командних змаганнях.

«Ми вже кілька років працюємо з клубом традиційного карате „Ронін“ і не даремно. Дякую батькам та бабусям з дідусями, які так само підтримують ваші уподобання, що уже переросли у професійний спорт. Бажаю вам ніколи не здаватися і не важливо, є у вас медаль переможця, чи ні. Ви спробували і тренуєтесь, а це вже досягнення. Я вітаю вас та бажаю отримувати все більше нагород. Прагніть досконалості та будьте трішки злими на справу, якою займаєтесь» — привітала юних спортсменів начальниця управління у справах сім’ї молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі вітали юних переможців Чемпіонату Європи та світу з карате (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*