Житомирська команда «30+» з «Ліги сміху» зустрілася з учнями, щоб допомогти у виборі майбутньої професії (ФОТО)

Сьогодні, 18 листопада, в рамках проєкту Інноваційна майстерня «Перспективи майбутнього» відбулася зустріч з представниками команди «30+».

У Домі української культури до випускників загальноосвітніх навчальних закладів, якими опікується Служба у справах дітей, завітала комада «30+», яка представляє Житомир на «Лізі Сміху». Гумористи розповіли школярам про свій творчий шлях, сімейне життя, як і чим заробляють на життя та цікаві моменти з фестивалю гумору «Ліга сміху» , про які не звикли говорити на широкий загал. В свою чергу діти не соромилися та активно задавали питання запрошеним гостям.

Начальник служби управління у справах дітей Житомирської міської ради Ольга Бібла розповіла, чому запросила саме таких гостей та анонсувала наступного гостя, з яким прагне організувати зустріч для дітей:

«Даний захід проводиться для того, щоб діти, які є на обліку служби у справах дітей, мали можливість познайомитися з людьми різноманітних професій, могли дізнатися про те, як навчалися та досягали свого успіху. Адже учні 10-11 класів стоять на шляху, коли потрібно обрати собі професію і здобути освіту. Сьогоднішня зустріч відбулася з командою „30+“, це цікаві молоді люди, які активно відстоюють свою позицію, можуть дати гарні поради та настанови. Далі плануємо запросити міського голову Сергія Сухомлина».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська команда «30+» з «Ліги сміху» зустрілася з учнями, щоб допомогти у виборі майбутньої професії (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*