У Житомирі військові ТрО «Соколи Полісся» завершили навчання з аеророзвідки (ВІДЕО)

На Житомирщині військових та цивільних навчають аеророзвідці та користуванню БПЛА. Навчання відбувається в рамках програми «Армія дронів», яка діє в Україні вже більше ніж півроку. 

Програма спрямована на підготовку, надання навичок у спеціалізації аеророзвідки для ЗСУ, ССО, ГУР, Нацгвардії та Нацполіції та інших силових структур. 

У Житомирі в п’ятницю, 21 квітня, відбувся випуск першої групи військових, що пройшли таке навчання. Свої привітання їм висловив керівник і співзасновник «SpecAero UA» Юрій Домбровський:

«Аеророзвідка входить до ТОП-3 найзатребуваніших речей на фронті. Ви успішно завершили базовий курс, з чим я вас вітаю. Бажаю не зупинятися. Навичка ця потребує подальшого вдосконалення, бо виходять оновлення програм, технологій. Весь час впроваджується нова тактика. Тому успіхів вам на цьому шляху».

Раніше дана програма працювала лише в Києві, втім, для зручності військових вирішили також проводити такі навчання і в Житомирі. 

«Підрозділ “Соколи Полісся” співпрацює з нашим батальйоном з початку війни. Ми їх “мама”, простими словами, бо ми видали їм зброю, допомагали з формуванням, навчанням. Наш батальйон зараз захищає північні кордони України, а “Соколи Полісся” в Житомирі допомагають Нацгвардії, патрулюють, допомагають на блокпостах. Те, що командування “Соколів Полісся” вирішило податися на навчання аеророзвідці – це дуже круто. Аеророзвідка багато що дозволяє бачити і робити. Тому це дуже позитивно, і те, що люди розвиваються і не стоять на місці, я це підтримую», – розповів начальник групи цивільно-військового співробітництва 138 ОБ ТрО Юліан Бартков’як. 

За словами командира батальйону ДФТГ «Соколи Полісся» Вячеслава Пашковського, навчання аеророзвідці – перспективно і дуже потрібно:

«З першого дня створення нашого підрозділу, ми намагаємося розширювати коло своїх можливостей, вдосконалюватися, навчатися сучасним методам і засобам ураження ворога. Ми отримали 6 бійців, які здобули вміння та навички користування БПЛА. Це перспективно, дає можливість розвиватися нашому підрозділу, дає можливість мотивувати решту добровольців для більш ефективного використання своїх вмінь і навичок на благо нашої держави».

Детальніше про проєкт на сайті https://www.specaero.center/. Телеграм-канал «Соколів Полісся» https://t.me/sokolyzt.

Нагадаємо, у Житомирі військових ТрО «Соколи Полісся» навчають аеророзвідці та користуванню БПЛА (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі військові ТрО «Соколи Полісся» завершили навчання з аеророзвідки (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*