У Житомирі вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (ФОТО)

14 грудня поблизу адміністративної будівлі ГУНП зібрались керівники області, міста та поліції Житомирщини, ветерани органів внутрішніх справ, представники громадськості та нинішні правоохоронці, аби згадати мужність та жертовність ліквідаторів чорнобильського лиха.

Присутні поклали квіти до обеліску працівникам органів внутрішніх справ Житомирщини – жертвам Чорнобиля.

Також заступник начальника ГУНП Артем Лисогор, який брав участь у скорботних заходах, разом з іншими вшанував пам’ять першого міністра України у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Георгія Готовчиця, пам’ятна дошка якому встановлена у Житомирі.

Загалом у місті сьогодні квіти поклали до меморіальної дошки пам’яті першого Міністра Мінчорнобиля України Г.О. Готовчиця, меморіального пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ – жертвам Чорнобиля, пам’ятного знака «ЧОРНА БІЛЬ»  та до пам’ятного знака «Пожежним, які врятували світ».

Слід зазначити, що Житомирщина належить до регіону, який найбільше постраждав від аварії на атомній станції, оскільки значна частина її території, а це: дев’ять північних районів, міста Коростень, Малин опинилися в зоні підвищеного радіоактивного  забруднення. На її теренах  проживає близько 223,0 тис.  постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС або 19 % від загальної  чисельності населення області, у тому числі:

47,8 тис. потерпілих дітей, 216 з яких мають інвалідність, пов’язану з наслідками аварії на ЧАЕС; 6,9  тис. учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Україна звільнила з полону ще 64 своїх Героїв

Парламент розширив повноваження Народицької селищної військової адміністрації

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*