Українці зможуть безкоштовно обміняти застарілі лампочки на енергозберігаючі

Кабінет Міністрів ініціював безкоштовний обмін застарілих ламп розжарювання на енергозберігаючі світлодіодні. Найближчим часом в уряді планують запровади відповідну програму обміну. Такі заходи покликані суттєво скоротити навантаження на енергосистему.

Щоб зменшити наслідки ракетного обстрілу енергетичної інфраструктури, уряд працює у двох напрямках – з одного боку, ми збільшуємо виробництво та розподіл енергії, а з іншого – впроваджуємо заходи енергоефективності, які можуть нам допомогти пережити зиму та зменшити споживання енергії. Такий простий спосіб, як заміна ламп живлення на енергозберігаючі ЛЕД-лампи, може допомогти нам споживати на 7-10% менше електроенергії в момент пікового навантаження.

– зазначила перший віце-прем`єр-міністр Юлія Свириденко.

Передбачається, що процес обміну триватиме до кінця зими і буде абсолютно безкоштовним для населення. Самі ж енергозберігаючі LED-лампи вже до кінця поточного року Україні нададуть країни-партери. Загалом планується замінити 50 млн застарілих лам.

Докладну інструкцію, як можна отримати світлодіодні лампи, найближчим часом надасть Мінекономіки України. Однак вже зараз у Міністерстві обіцяють, що механізм буде максимально простим.

А як ще ви можете убезпечити електромережі свого дому від перевантаження ми нагадаємо вам за посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "Українці зможуть безкоштовно обміняти застарілі лампочки на енергозберігаючі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*