У Житомирі виділили 5 млн. грн на ремонт пошкоджених дверей та вікон після чергової атаки шахедами

У Житомирі виділили 5 млн. грн на ремонт пошкоджених дверей та вікон після чергової атаки шахедами

У Житомирі виділили 5 млн. грн на ремонт пошкоджених дверей та вікон після ворожої атаки шахедами в неділю, 28 травня. Загалом у програмі передбачили 8 млн. грн. Про це йшлося під час позачергової сесії Житомирської міської ради сьогодні, 30 травня.

За словами заступника міського голови Сергія Кондратюка, така сума закладена на ремонт переважно віконних блоків та вхідних дверей у місцях загального користування:

«Постраждали найбільше місця загального користування, зокрема, 910 віконних блоків. Тому просимо 5 млн. грн для виконання ремонтних робіт у місцях загального користування – ремонт віконних блоків та вхідних дверей. Якщо пошкодження є у квартирах, приватних будинках, то громадяни по “єВідновленню” можуть отримати компенсацію, звертаючись через “Дію”».

Міський голова Сергій Сухомлин додав, очікують, що кількість звернень по пошкодженим будинкам буде значно більшою:

«З неділі, 28 травня, працює комісія. Вже на понеділок у нас була інформація про пошкодження 30-ти будинків, шкіл, лікарень, до вечора ця цифра виросла до 170 будинків. По квартирам: власники можуть отримати компенсацію від держави, а от щодо місць загального користування, то такої процедури немає. Ми розуміємо, що не всі будинки звернулися, тому передбачили в програмі 8 млн. грн. У разі збільшення кількості звернень, на наступній сесії знову виділимо кошти».

Нагадаємо, у Житомирі ще дві сім’ї зі зруйнованого гуртожитку на Корбутівці отримали грошову компенсацію.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі виділили 5 млн. грн на ремонт пошкоджених дверей та вікон після чергової атаки шахедами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*