У Житомирі ще дві сім’ї зі зруйнованого гуртожитку на Корбутівці отримали грошову компенсацію

У Житомирі троє сімей із 60-ти, які проживали в зруйнованому росіянами гуртожитку за адресою Чумацький Шлях, 23 отримали грошову компенсацію за знищене житло. 

За словами міського голови Сергія Сухомлина, з компенсацією за житло по цьому гуртожитку все дещо складніше, оскільки він знаходиться на балансі Міністерства оборони України:  

«Я не хочу казати відбудується гуртожиток, чи ні, бо це фактично не наш гуртожиток, не наша земля, це будинок, який знаходиться на балансі Міністерства оборони. Ми з ними неодноразово спілкувалися, і там ситуація доволі складна. Це рішення прийматиме саме міністерство. Ситуація складна ще тим, що не всі люди в цьому гуртожитку мали власність. У більшості це було службове житло. Вони зробили там ремонт, жили, але це житло не належало їм. І вони не можуть навіть податися на компенсацію, бо це не їх житло. Тому з ними ми працюємо окремо, і на сьогодні ще дві вже сім’ї буквально два тижні тому отримали грошову компенсацію з подання командира частини. По одній квартирі питання вирішили ще близько пів року тому».

Втім міський голова додав, що орієнтовно в жовтні-листопаді розпочнеться будівництво житла за проєктом Єврокомісії і всі ті, хто не отримали до цього часу житло, зможуть отримати його на Малікова.

Нагадаємо, у Житомирі зрубають дерева під будівництво житла для ВПО та на Польському кладовищі.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі ще дві сім’ї зі зруйнованого гуртожитку на Корбутівці отримали грошову компенсацію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*