У Житомирі зрубають дерева під будівництво житла для ВПО та на Польському кладовищі

У Житомирі зрубають дерева під будівництво житла для ВПО та на Польському кладовищі

У Житомирі планують вирубати аварійні дерева на Польському кладовищі, а також на ділянці під будівництво будинку для ВПО. Про це йшлося під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 24 травня. 

За словами головної спеціалістки відділу екології та природних ресурсів Тетяни Венгловської, на Польському кладовищі є 42 аварійних дерева, які необхідно видалити:

«Дуже багато нарікань від відвідувачів Польського кладовища, також мешканців сусідніх будинків про те, що там є аварійні дерева. Протягом минулого року впало 9 дерев і пошкодили пам’ятники. Цього року впало 2 дерева, також падають великі гілки. Там на деревах проживає дуже рідкісний вид птахів, тому ми на комісії запрошували орнітолога, і з ним погоджували видалення кожного дерева. Всього на видалення на кладовищі йде 42 дерева».

Також вирубають дерева за адресою провулок Червоний, 60 – це ділянка для будівництва багатоквартирного будинку для ВПО. За словами фахівчині, там ростуть переважно порослеві дерева, але деякі з них уже повноцінні. Всього їх 15, переважно фруктових порід.

Нагадаємо, підтримаймо бджіл: новинка від «Просто Миколка» – свічки, які допомагають засіяти медоносні квіти (ФОТО-ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі зрубають дерева під будівництво житла для ВПО та на Польському кладовищі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*