У Житомирі визначилися з новими перевізниками сміття

 

Рішення про призначення нових виконавців послуг з вивезення сміття у місті прийняли депутати Житомирської міськради під час засідання позачергової сесії 10 листопада.

Зокрема список перевізників, які вивозитимуть сміття по лініях Житомира строком на 7 років (до 01.11.2027 р) виглядає таким чином:

  • ТОВ «Ґрін Бін Україна» по межам території № 1;
  • КП «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради по межам території № 2;
  • ТОВ «Ґрін Бін Україна» по межам території № 3 ТОВ «Ґрін Бін Україна» по межам території № 4;
  • ПП «КВЖРЕП № 8» по межам території № 5;
  • ТОВ «Ґрін Бін Україна» по межам території № 6. 

Нагадуємо, що конкурс на визначення переможців-перевізників сміття в місті Житомирі відбувся 30 жовтня 2020 року.

Проте перед затвердженням переможців конкурсу власник приватного ЖЕКу № 4 Володимир Тичина, який також брав участь у конкурсі, проте не виграв, заявив, що він вже звернувся до суду з позовом і заявою щодо його забезпечення — зупинити введення в дію результатів конкурсу. Тичина обурився, що ще не пройшло 10 днів з моменту оприлюднення проєкту рішення і це є порушенням законодавства.

«В мене прохання повернутися до цього питання після 18 листопада, можливо, зібрати позачергову сесію. В мене пропозиція — утриматися він завідомо неправильних дій, повернутися до цього питання не раніше 18 листопада, а зараз за це питання не голосувати», — сказав Володимир Тичина.

Рішення проведеного конкурсу підтримало 25 із 42 депутатів. За словами в.о. начальника управління житлового господарства Ігоря Задорожного, перевізники сміття можуть приступати до роботи вже завтра (11.11.2020).


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі визначилися з новими перевізниками сміття"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*