Житомирські медичні працівники звільняються через захворювання коронавірусом

Про те, що у Житомирі є тенденція до звільнення медичних працівників, нагадала депутатка Житомирської міськради Наталія Леонченко під час позачергового засідання сесії 10 листопада. Зокрема вона повідомила, що за наданою їй інформацією з початком карантину у березні й до сьогодні звільнилось вже 137 медиків.

 

Наскільки ця цифра відповідає дійсності, ніхто з міських чиновників не підтвердив і не спростував.

 

Проте заступниця міського голови Марія Місюрова зазначила, що втрати кадрів відбулись в основному через захворювання COVID-19, коли працівники не могли продовжувати роботу, а також через поважний вік, адже ця категорія населення у найбільшому ризику. 

 

«Справді відбулось декілька втрат висококласних медичних працівників, в тому числі й через ковід», — зазначила Марія Місюрова.

 

Міський голова Сергій Сухомлин також закликав бажаючих долучитися до служби швидкої медичної допомоги для роботи водіями, адже таких працівників зараз вкрай не вистачає.

 

«Хочу звернутися до депутатів — хто може допомогти швидким? У них не вистачає водіїв. Ми знайшли вже 8 водіїв з комунальних підприємств, хто погодився, але ще дуже потрібні працівники», — пояснив Сухомлин.

 


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські медичні працівники звільняються через захворювання коронавірусом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*