У Житомирі вже працюють непродовольчі крамниці: продавців поки що більше, ніж покупців (ФОТО)

Згідно з пунктами так званого «першого етапу послаблення карантинних обмежень», уряд дозволив торгівлю непродовольчими товарами в магазинах (зокрема, в тих, що розташовані в торгово-розважальних центрах). І перші житомирські «ластівки» відкрилися 11 травня. Багато хто розпочав посткарантинний сезон з розпродажу та неймовірних знижок: до 70%.

З великими знижками вам продадуть, наприклад, зимовий одяг, в тому числі з натуральної шкіри та хутра. Але й літні чоловічі футболки за ціною трохи більше 100 гривень – норма у сьогоднішньому новому світі.

Житній ринок у понеділок ще зачинений. Але крамниці навколо нього потроху «оживають».

Торговий центр на Житньому пробуджується після карантинної сплячки. Майстриня-кравчиня, схоже, вже отримала перше замовлення.

Не «барахлом» єдиним: у ТЦ на Житньому працює книжкова крамниця.

Торгові точки попереджають покупців про необхідність носити маски – і не товпитися.

Проте у більшості магазинів поки що можна побачити лише продавців. Якщо продовжити образну аналогію зі сплячкою, то деякі крамниці нагадують тварин, що пробудилися після зимового анабіозу. Вже ніби й на ногах – але все ще не можуть збагнути, хто вони і де…

Втім, власники крамниць і продавці налаштовані оптимістично. Покупець піде, переконані вони, бо людям так чи інакше потрібні на літо одяг, взуття та інші товари. Це правда. Проблема в іншому: чи мають зараз люди на все це гроші?  

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі вже працюють непродовольчі крамниці: продавців поки що більше, ніж покупців (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*