Згідно з пунктами так званого «першого етапу послаблення карантинних обмежень», уряд дозволив торгівлю непродовольчими товарами в магазинах (зокрема, в тих, що розташовані в торгово-розважальних центрах). І перші житомирські «ластівки» відкрилися 11 травня. Багато хто розпочав посткарантинний сезон з розпродажу та неймовірних знижок: до 70%.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/02-3.jpg)
З великими знижками вам продадуть, наприклад, зимовий одяг, в тому числі з натуральної шкіри та хутра. Але й літні чоловічі футболки за ціною трохи більше 100 гривень – норма у сьогоднішньому новому світі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/04-2.jpg)
Житній ринок у понеділок ще зачинений. Але крамниці навколо нього потроху «оживають».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/05-2.jpg)
Торговий центр на Житньому пробуджується після карантинної сплячки. Майстриня-кравчиня, схоже, вже отримала перше замовлення.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/10-1.jpg)
Не «барахлом» єдиним: у ТЦ на Житньому працює книжкова крамниця.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/09-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/08-1.jpg)
Торгові точки попереджають покупців про необхідність носити маски – і не товпитися.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/07-1.jpg)
Проте у більшості магазинів поки що можна побачити лише продавців. Якщо продовжити образну аналогію зі сплячкою, то деякі крамниці нагадують тварин, що пробудилися після зимового анабіозу. Вже ніби й на ногах – але все ще не можуть збагнути, хто вони і де…
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/06-4.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/05/03-2.jpg)
Втім, власники крамниць і продавці налаштовані оптимістично. Покупець піде, переконані вони, бо людям так чи інакше потрібні на літо одяг, взуття та інші товари. Це правда. Проблема в іншому: чи мають зараз люди на все це гроші?
Тарас СТРІЛЬЧИК
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі вже працюють непродовольчі крамниці: продавців поки що більше, ніж покупців (ФОТО)"