У Житомирі з`явилось злочинне угрупування: нападають на перехожих та забивають до напівсмерті, – соцмережі

vyatskie polyany grabezh - У Житомирі з`явилось злочинне угрупування: нападають на перехожих та забивають до напівсмерті, - соцмережі

Інформація про групу підлітків, які під приводом прохання “позичити дві гривні” або “дати закурити” спонукають перехожих до конфлікту, була оприлюдена на сторінці користувачки мережі Ткаченко Светлана у “Фейсбуці”.

Інцидент трапився 8 січня близько 22-ї годиин вечора в районі “Музикалки” в Житомирі.

За словами житомирянки відомо, що повертаючись із чоловіком додому, неподалік лікарні вони помітили групу підлітків, які жорстоко били перехожого. Кожен з них був озброєний газовим балончиком або кастетом. Працювали злагоджено, по відпрацьованій схемі: один відразу вдарив кастетом в область обличчя, другий почав розпилювати газ.

Чоловік, побачивши таке неподобство, вибіг з машини та кинувся на допомогу. Звичайно, врятувати життя хлопця йому вдалося, але постраждав і сам: його збили з ніг та почали бити по голові. Коли на допомогу кинулася й сама авторка публікації, розбійники розбіглися.

У чоловіка діагностовано струс мозку та безліч забоїв.

Житомирянка закликає усіх розповсюдити інформацію про “злочинне угрупування” та бути дуже обережними під час вечірніх прогулянок містом, адже на місці постраждалого хлопця може бути хтось із ваших близьких.

“На них вже давно є справи в суді. Та ось тільки батьки, видно, не прості …. Страшно за нашу молодь …”, – зазначилка авторка.

  • 1
    Поділитися

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з`явилось злочинне угрупування: нападають на перехожих та забивають до напівсмерті, – соцмережі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*