Україна не готова до інклюзивної школи, – психолог

Screenshot 1 2 - Україна не готова до інклюзивної школи, - психолог

Психолог запевняє, що українські діти абсолютно нормально сприймають не подібних на себе ані фізично, ані психологічно, а от батьки досі протестують.

За словами фахівця у питаннях освіти основна відповідальність поки що залишається на батьках, – передає УНН.

“Діти не розуміють, чому дитина інакша – вона просто інакша, і немає відрази, вони можуть спілкуватися, сваритися, миритися. Для них це природно, а батьки певною мірою налаштовують дітей на опір і неприйняття інакшості”, – розповіла психолог.

Також експерт переконана, що недостатньою є й увага педагогів, адже вони мало звертають увагу тим методам викладання, які б без проблем розуміли особливі діти. Ймовірно, це все пов’язане із тим, що раніше вчителів цього не навчали. Саме через це державі потрібно виділити велику кількість грошей, аби навчити молоде покоління педагогів роботі за новими методиками.

“Не можна сказати, скільки потрібно часу, щоб школа була готова до різноманіття дітей – динаміка присутня, і вона значуща. Багато залежить від коштів, якщо вони є, то значно швидше відбувається матеріальна готовність до інклюзії. Проте найважливіший складник – свідомість наших громадян”, – повідомила фахівець.

Будьте першим, хто прокоментував "Україна не готова до інклюзивної школи, – психолог"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*