Сьогодні, 21 травня, близько 16:00 житомирськіправоохоронці отримали повідомлення від очевидця про ймовірне падіння двох людей з багатоповерхового будинку за адресою: проспект Миру 11-а. На місце події терміново прибули правоохоронці та медики.
За попередньою інформацією ГУНП, внаслідок падіння з висоти загинули двоє 14–річних дівчат, жительок обласного центру.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/bde444336fc0f3bf70b4820b3bc9a30d.jpg)
Наразі поліцейські продовжують огляд місця події, опитують місцевих жителів, які могли бути очевидцями, проводять інші першочергові заходи для встановлення всіх обставин трагедії.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/672887c74c31c529a7b8410f77bc759e.jpg)
Нагадаємо також, що на Коростенщині чоловік застрелив дружину та доньку і покінчив життя самогубством.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі загинули двоє неповнолітніх дівчат: поліція встановлює обставини трагедії"