Переробляють ескіз конструкції та збирають інформацію: у Житомирі перенесли встановлення «Алеї Героїв»

Переробляють ескіз конструкції та збирають інформацію: у Житомирі перенесли встановлення «Алеї Героїв»

У Житомирі до Дня Героїв планували встановити «Алею Героїв». Локація – майдан Корольова. Проте сьогодні, 21 травня, начальник управління у справах ветеранів Андрій Забігайло розповів, що встановлення конструкції – переноситься, адже ще працюють над кінцевим виглядом стели. 

За його словами, поки невідома точна дата встановлення «Алеї Героїв». Проте робити її будуть за власні кошти, силами комунальних підприємств:

«До 23 травня – День Героїв, ми планували збудувати та встановити цю “Алею Героїв”, але ми отримали звернення від сімей загиблих, із деякими змінами, які полегшили б, і покращили цю стелу. Отже, ми переносимо встановлення та будівництво цієї алеї на деякий час. Тому що ми зрозуміли, що конструкція буде збільшена, її потрібно буде розширити, і ми будемо для цього залучати комунальні підприємства, щоб не лізти в місцевий бюджет. Тобто будемо робити це своїми силами, і за власні кошти. Бо потрібні будуть зварювальні роботи, закупівля матеріалів, і також саме встановлення».

Наразі затверджують ескіз «Алеї Героїв», і збирають інформацію про наших Захисників. Як тільки варіант стели буде затверджено, її одразу запускають в роботу. 

«Зараз уже затверджується ескіз і будемо запускати в роботу. Зараз основна наша задача – зібрати інформацію про наших Захисників: фотографії, їх історії. Але ми будемо робити це максимально швидко, бо вже немає куди відтягувати. Хочемо, звісно, зробити це протягом травня. Але будемо дивитися як буде виходити. Але ми думаємо, що закінчимо сам ескіз до кінця тижня, і якщо в міській раді буде погоджено, то ми одразу беремося до роботи», – додав Андрій Забігайло. 

Нагадаємо, у новий сезон – на новій локації: відтепер лялькар Сергій Соловйов чекатиме житомирян на Бульварі (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Переробляють ескіз конструкції та збирають інформацію: у Житомирі перенесли встановлення «Алеї Героїв»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*