Десять років із вимушеними перервами через карантинні обмеження та початок повномасштабної війни дітей і дорослих на Михайлівській у центрі Житомира розважав своїми виступами, дарував мистецтво і гарні емоції керівник, художник, режисер та актор театру-студії ляльок-маріонеток «COMPLIMENT» Сергій Соловйов.
Його театральний сезон традиційно починається навесні, триває все літо і, якщо погода сприятлива, ще й перші тижні осені.
Чоловік каже, виступав перед вітчизняною та іноземною публікою – під час фестивалів та інших заходів, але саме вуличний формат йому подобається більше всього, коли глядачі поруч, він активно взаємодіє з ними, постійно імпровізую.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-23-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-21-1024x768.jpg)
Сергія Соловйова та його героїв Житомирі знають і люблять. Втім, нещодавно актор повідомив, що змушений змінити локацію для зустрічей з публікою. Залишає улюблену Михайлівську з кількох причин – відсутність комунікації між вуличними артистами, коли ті не погоджують одне з одним час і місце, в подальшому заважаючи, а також на цій вулиці стало надто галасливо, часто зустрічаються компанії чи окремі особи у нетверезому стані, які створюють дискомфорт батькам і малечі, що приходять до лялькаря.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-19-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-18-1024x768.jpg)
Новим місцем для виступів Сергій Соловйов обрав Бульвар (центральна алея орієнтовно навпроти Поліського національного університету), де його можна було зустріти 28 квітня, а в подальшому – у кожну пʼятницю, суботу і неділю (з 15 до 19 години). Одна з переваг нового майданчика – зелені насадження, що створюють затінок у сонячну погоду.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-16-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-15-1024x768.jpg)
Програма виступів лялькаря складається з двох частин. Спершу наймолодших розважають великі ляльки – пес Мультик, скрипаль, білка, лемур, а от старшим глядачам будуть цікавіші його портретні ляльки (Фредді Мерк’юрі, Лучано Паваротті та інші) зірки світової сцени у сценічному вбранні, які виконують свої хіти. У нинішньому сезоні планує ще презентувати нового персонажа, прототипом якого стане відома українська співачка.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-12-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-11-1024x768.jpg)
Вже у перший день на Бульварі пан Сергій збирає публіку, дітвора тішиться особливо, дорослі теж посміхаються. Охочі можуть зробити пожертву на розвиток театру.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-09-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-08-1024x768.jpg)
Відзначимо, що у період повномасштабного вторгнення лялькар Сергій Соловйов виступає у медзакладах для поранених воїнів, для дітей ВПО, в укриттях. Перебуваючи за кордоном, де брав участь у театральному фестивалі, зміг зібрати і доставити гуманітарну допомогу – продукти, медикаменти, речі та медичне устаткування на потреби лікувальних закладів і постраждалих від наслідків війни в Україні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-07-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-06-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-06-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-05-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-04-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-03-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-07-01-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-06-57-1024x768.jpg)
Юлія Демусь
За тиждень – Великдень: житомиряни освячують вербу на Михайлівській (ФОТО-ВІДЕО)
Будьте першим, хто прокоментував "У новий сезон – на новій локації: відтепер лялькар Сергій Соловйов чекатиме житомирян на Бульварі (ФОТО)"