У Житомирі запровадять хвилину мовчання в громадському транспорті, кафе та магазинах

У Житомирі запровадять хвилину мовчання в громадському транспорті, кафе та магазинах

Щоранку о 9:00 по всій Україні хвилиною мовчання вшановують пам’ять загиблих у російсько-українській війні. Відтепер у Житомирі хвилину мовчання запровадять також у міському транспорті. Про це сьогодні, 10 квітня, розповів міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми хочемо посилити увагу містян до вшанування пам’яті. Дещо ми самі можемо зробити як місто, наприклад, зупинити міський комунальний транспорт на 1 хвилину о 9:00. Коли люди щодня будуть пам’ятати про хвилину мовчання о 9:00, то тут вже зовсім інше буде до цього відношення. Звертаємося до всіх житомирян – пам’ятайте, завдяки кому ми ходимо в кіно, ресторани, завдяки кому ходять до шкіл наші діти», – зазначив мер.

Також хвилину мовчання запровадять в магазинах, кафе та ТЦ міста. 

«Ми також хочемо звернутися до закладів харчування, магазинів, усі закладів Житомира, щоб вони також зробили відлік хвилини мовчання, і щоб о 9:00 вони теж це запускали. Якщо треба, ми допоможемо в цьому. Також ми домовилися з приватними операторами екранів, що о 9:00 буде транслюватися цей відлік. А в школах у нас вже щодня о 9:00 вшановують пам’ять», – додав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, житомирян закликають відмовитися від вечірок, і нагадати собі, що в країні триває війна.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі запровадять хвилину мовчання в громадському транспорті, кафе та магазинах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*