Житомирян закликають відмовитися від вечірок, і нагадати собі, що в країні триває війна

Житомирян закликають відмовитися від вечірок, і нагадати собі, що в країні триває війна

У Житомирі з настанням тепла прокинулися не лише комахи та рослини, а і місцеві «тусовщики», які поводяться так, немов би війна вже закінчилася. Це неабияк обурює свідомих житомирян, а також сім’ї загиблих Захисників, і самих військових. 

Сьогодні, 10 квітня, під час позачергового засідання виконавчого комітету, міський голова Сергій Сухомлин також висловився з цього приводу:

«У нас люди зараз активніше почали виходити на вулицю, бо потепліло. Хочеться, щоб містяни трохи прокинулися і згадали, що в країні йде війна. І коли по вулицям йде мама з дітьми, чи наші діти йдуть до школи, наші містяни – це те, за що воюють військові. Але коли ми приймаємо рішення щодо закриття нічних закладів, коли у нас по місту їздять авто з гучною музикою на всю вулицю, то це вже розслабилися. Коли ми на виконкомі приймаємо рішення по одному нічному клубу, який вночі працює попри комендантську годину, і там масові бійки, купа скарг, і після цього на нас подають позов їхні адвокати, щоб відмінити наше рішення – це вже взагалі сюр». 

Нагадаємо, із законопроєкту про мобілізацію виключили положення про демобілізацію та ротацію.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян закликають відмовитися від вечірок, і нагадати собі, що в країні триває війна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*