У Житомирі завдяки програмі «Енергодім» гуртожиток перетворили на сучасний утеплений багатоповерховий будинок (ФОТО)

Сучасний утеплений багатоповерховий будинок

Комфорт і суттєва економія – ось, що може отримати будинок, скориставшись програмами енергоефективності. У Житомирі утеплили гуртожиток за адресою вул. Шевченка, 43. Це значно змінило вигляд будівлі, вона стала більш сучасною та комфортною, а мешканці відчули, що в квартирах стало тепліше. Голова ОСББ даного будинку Віталій Остапчук наголошує, вже в 2024-му році можна буде побачити зміни в платіжках за тепло.

«Усі програми, які були, я всі їх використовував. По утепленню – це програма енергоефективності “Енергодім”. Ми мали утеплювати ще в лютому 2022 року, 25-го лютого ми мали підписати договір із банком, а 24-го полетіли ракети. А тут з’явилася можливість, цього року нам подзвонив підрядник, який утеплює, і запропонував співфінансування, тобто, нам вони допомогли з розстрочкою. Тільки на утеплення пішло 15,5 млн. грн, вікна – 3,5 млн. грн, ІТП – 2,5 млн. грн. І в новому році ми ще продовжимо відновлення стояків теплопостачання», – розповідає голова ОСББ «Шевченка, 43» Віталій Остапчук. 

За його словами, місто також допомогло компенсувати витрати на утеплення будинку, тож сподіваються, що отримуватимуть таку підтримку надалі, вже у новому році:

«Поки суттєвої різниці ми не побачили, бо тут парадокс, ми віддали лічильник на перевірку, а виявилося, що його треба ремонтувати, і його поставили тільки 3-го грудня, відповідно, ми утеплили, почали регулювати температуру, а платіжку отримали таку, як і всі по місту. Звісно ж, після утеплення вдома тепліше стало, і люди навіть просять збавляти тепло, бо було аж жарко. А економію реальну ми зможемо побачити десь в лютому 2024-го. Взагалі економія має складати десь близько 50%. Нам місто компенсувало 10%, ну і звісно, хочемо, щоб міська рада продовжувала нас підтримувати, і допомогла відшкодувати ці витрати».

Нагадаємо, житомиряни заборгували за тепло понад 243 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі завдяки програмі «Енергодім» гуртожиток перетворили на сучасний утеплений багатоповерховий будинок (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*