У Житомирі збільшилася кількість першокласників, дітей ВПО та учнів із особливими освітніми потребами

У Житомирі збільшилася кількість першокласників, дітей ВПО та учнів із особливими освітніми потребами

У Житомирі в новому навчальному році в перший клас піде близько 2700 дітей. Такі прогнози озвучила заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко, під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 3 квітня.

«На перший клас у нас 109 класів – це 2700 дітей. Це наш прогноз. А фактично ми вже побачимо ближче до нового навчального року. 22-23 року ми набрали 1300 дітей», – наголосила вона.

Також за її словами, в школах і садочках міста значно збільшилася кількість дітей ВПО:

«У нас зараз 995 дітей ВПО. З них 673 в школах, а 275 дітей в садочках. Але ця кількість дітей постійно збільшується. Особливо, коли як тільки здають якісь будинки, у нас одразу збільшується кількість дітей з району та ВПО».

Крім того, в новому навчальному році збільшать кількість класів для учнів із особливими освітніми потребами. 

«Також у закладах загальної середньої освіти суттєво збільшилася кількість учнів із особливими освітніми потребами. Якщо в закладах дошкільної освіти їх було 175, то тут у нас 424 є з висновками, які прийдуть в школи, особливо це 1 та 10 класи. Їх кількість збільшується щомісяця. Тому ми повинні ці інклюзивні класи збільшувати. Цього року ми плануємо їх збільшити на 54 класи», – додала Світлана Ковтуненко. 

Нагадаємо, Кабмін дозволив студентам до 22 років виїздити за кордон, але не всім.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі збільшилася кількість першокласників, дітей ВПО та учнів із особливими освітніми потребами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*