Місто весни: Житомир заполоняє цвітіння магнолій, абрикосів, нарцисів і тюльпанів (ФОТО)

Місто весни: Житомир заполоняє цвітіння магнолій, абрикосів, нарцисів і тюльпанів

На клумбах, у парках і скверах, поблизу навчальних та медичних закладів, біля багатоповерхівок і зупинок громадського транспорту, у дворах і над дорогами житомирян у перші дні квітня зустрічає надзвичайно велике різноманіття рослин, які рясно квітують.

Зокрема, найбільш вигідно серед них вирізняються яскраво жовті кущі форзиції, що видніються ще здалеку. Також приваблює великими білими та рожевими квітами магнолія. Не можна пройти повз гілки з ніжними квітами абрикосів. Ось-ось почнуть квітувати сакури, сливи, алича та яблуневі дерева.

Вже цвітуть ранні тюльпани, нарциси, царська корона. Особливо багато дрібних квітів поміж дерев на галявинах Ботанічного саду Поліського національного університету, який відкритий для відвідувачів щовихідних з 10.00 до 16.00.

Пропонуємо вашій увазі фотопідбірку весняної краси із вулиць міста та Ботсаду, яку підготували кореспонденти “Житомир таймс”.

Жарти не на часі? Тільки не в Житомирі (ФОТО)

Житомирянки планують створити «Музей борщу» в Брюсселі: збирають експонати (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Місто весни: Житомир заполоняє цвітіння магнолій, абрикосів, нарцисів і тюльпанів (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*