В українців останні роки так мало приводів для веселощів, що традиційний День сміху (чи День дурня, кому як подобається) вкотре походить в нас майже непоміченим.
Проте сьогодні саме час згадати, що гарний настрій, позитив та веселощі продовжують життя, покращують самопочуття, зменшують рівень тривожності.
Не існує жодних календарів, куди б це свято було внесене офіційно, проте воно цілком міжнародне, оскільки з однаковим успіхом відзначається і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході.
Тож якщо поруч з вами не виявилося жодного жартівника, який би підняв настрій, пропонуємо переглянути добірку кумендних світлин від житомирського фотографа Тараса Орешнікова.
Посміхайтесь! Це так дратує оточуючих!
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-31-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-30-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-29-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-29-2-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-28-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-27-1024x779.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-26-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-26-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-28-2-686x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-21-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-24-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-25-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-24-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-07-4.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-19-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-23-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-18-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-15-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-23-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-22-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-20-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-15-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-14-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-11-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-22-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-11-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-10-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-10-4.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-10-3.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-07-3.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-03.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-10-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-09-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-09-3.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-08-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-08-5-1024x669.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-08-4.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-08-3.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-08-2-1024x670.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-07-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-31-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-07-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-06-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-05-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-05-3-1024x629.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-05-2-1024x670.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-04-730x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-04-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-03-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-02-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-01.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-01-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_11-49-01-2.jpg)
Креативний Пенсійний фонд: українці жартують про опубліковане в телеграмі ПФУ фото сідниць
Будьте першим, хто прокоментував "Жарти не на часі? Тільки не в Житомирі (ФОТО)"