У Житомирі стартувала весняна толока

У Житомирі стартувала весняна толока

Протягом квітня місяця у Житомирі триватиме весняна толока. До загальноміського прибирання вже долучилися співвласники ОСББ. активно прибирають прибудинкові території. Жителі багатоквартирних будинків, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів активно прибирають прилеглі території від сміття, розчищають чагарники, вирізають засохлі гілки, садять дерева та квіти, білять бордюри. Повідомляють у Житомирській міськійй раді.

«На виконання розпорядження міського голови, ОСББ міста вже провели весняну толоку цими вихідними. Крім прибирання своїх прибудинкових територій, ОСББ встановлюють дерев’яні паркани, озеленюють територію, ремонтують та фарбують дитячі майданчики. Адже всі мешканці будинку зацікавлені жити у кращих умовах. Вони розуміють, що для цього потрібно докладати власні зусилля»,

– розповів начальник управління муніципального розвитку Артем Ражев.

За словами Ражева, станом на кінець березня 2024 року у місті Житомирі зареєстровано та функціонують ОСББ в 516 багатоквартирних житлових будинках. Більшість з них вже долучилися до загальноміської толоки. Участь у прибираннях також може взяти кожен бажаючий містянин, хто хоче бачити своє місто чистим та затишним.

Нагадаємо також, що відвідувачі Ботсаду в Житомирі допомагають збирати на потреби десантників 95 бригади.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі стартувала весняна толока"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*