У Житомирі житель багатоповерхівки “пустив” воду у газову мережу, без газопостачання залишилися 240 квартир

Житомирянин наробив горя, відключивши подачу газу сусідам та жителям більше двох сотень квартир в одній з багатоповерхівок міста, самовільно втрутившись у газову мережу. Без газопостачання залищилися жителі квартир, які розташовані у будинках по вулиці Домбровського та Небесної сотні.

Вказану інформацію сьогодні, 20 серпня, оприлюднила прес-служба АТ «Житомиргаз».

«Мешканець будинку за адресою вул. Домбровського, 58 А, зробив передсвятковий «подарунок» сусідам: втрутився у газову мережу і допустив потрапляння води в будинкову та зовнішні мережі і тим самим залишив два будинки без газу», – зазначається в тексті повідомлення.

Також у комунальному підприємстві відзначили, інформація про аварію в мережі надійшла на спецлінію 18 серпня в районі 19:30 вечора.

По прибуттю аварійники встановили, що через несанкціоновану роботу по заміні газових приладів мешканцем багатоповерхівки до газорозподільної мережі потрапила вода, в результаті чого без газопостачання залишилися 244 квартири.

Тепер чоловік зобов`язаний буде відшкодувати нанесену шкоду та відповісти за порушення згідно закону. Наразі фахівці зайняті перерахунком платіжок.

Нагадаємо,що в одній з житомирських багатоповерхівок знову без попередження перекрили газопостачання, Житомиргаз заявив про непричетність

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі житель багатоповерхівки “пустив” воду у газову мережу, без газопостачання залишилися 240 квартир"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*