У Житомирі з’явиться кімната «Арсенал ідей»

Кімната «Арсенал ідей» для дітей та молоді з’явиться в нашому місті в рамках Всеукраїнської програми Арсенал Україна, яка успішно функціонує з 2013 року. Нині для такого простору у Житомирі готують приміщення.

Розповіла про таку ініціативу начальник управління культури і туризму ОДА Тетяна Парфєнтієва на засіданні Координаційної ради. Кімнату «Арсенал ідей» відкриють у Житомирському академічному обласному театрі ляльок. Там уже зробили ремонт та закуповують меблі. Далі облаштують простір та відбудеться відкриття.  

У результаті Житомир отримає відкритий інтерактивний простір для творчості, дослідництва та пізнання, який буде доступним для людей з інвалідністю та поєднає мистецтво, науку та інновації, освітню діяльність музейних інституцій та навчальних закладів.

Довідково: Арсенал Ідей – це освітній проект, який з 2013 року успішно функціонує в Мистецькому Арсеналі в Києві та завдяки широкій інтерактивній освітній програмі надає можливість сотням тисяч українських дітей творити, досліджувати, пізнавати, створювати власні роботи, здійснювати винаходи, відчувати себе активними учасниками музейного простору.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з’явиться кімната «Арсенал ідей»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*