У Житомирі з’явиться кімната «Арсенал ідей»

Кімната «Арсенал ідей» для дітей та молоді з’явиться в нашому місті в рамках Всеукраїнської програми Арсенал Україна, яка успішно функціонує з 2013 року. Нині для такого простору у Житомирі готують приміщення.

Розповіла про таку ініціативу начальник управління культури і туризму ОДА Тетяна Парфєнтієва на засіданні Координаційної ради. Кімнату «Арсенал ідей» відкриють у Житомирському академічному обласному театрі ляльок. Там уже зробили ремонт та закуповують меблі. Далі облаштують простір та відбудеться відкриття.  

У результаті Житомир отримає відкритий інтерактивний простір для творчості, дослідництва та пізнання, який буде доступним для людей з інвалідністю та поєднає мистецтво, науку та інновації, освітню діяльність музейних інституцій та навчальних закладів.

Довідково: Арсенал Ідей – це освітній проект, який з 2013 року успішно функціонує в Мистецькому Арсеналі в Києві та завдяки широкій інтерактивній освітній програмі надає можливість сотням тисяч українських дітей творити, досліджувати, пізнавати, створювати власні роботи, здійснювати винаходи, відчувати себе активними учасниками музейного простору.

  • 10
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з’явиться кімната «Арсенал ідей»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*