У житомирському осередку ВО "Батьківщина" звинуватили виборчий штаб Порошенка у провокаціях | Times ZT

У житомирському осередку ВО “Батьківщина” звинуватили виборчий штаб Порошенка у провокаціях

Члени Житомирської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” звинуватили представника виборчого штабу Петра Порошенко в провокації. Помічнику народного депутата Євгену Блощинському закидають, що він створив в соціальній мережі Фейсбук фейкову сторінку БМГО “Батьківщина молода” для агітації за кандидата в Президенти Порошенка Петра Олексійовича.   

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”.

“13 квітня 2019 року представники Блоку Порошенко на Житомирщині, у особі Євгена Блощинського, провели нову політичну провокацію у соціальній мережі Фейсбук.

Євген Блощинський, представник виборчого штабу Петра Порошенко, створив фейкову сторінку БМГО “Батьківщина молода” та проводить там незаконну політичну агітацію за кандидата в президенти Украиїни Петра Порошенко.

Використання провокацій і брехні в соціальній мережі Фейсбук з використанням фейкових сторінок для політичної агітації за Петра Порошенко і дескридитації ВО “Батьківщина” ще раз вказує на те, якими злочинними кроками йдуть до влади моральні виродки, житомирські свинарчуки, і що суспільству чекати від обрання Порошенко Президентом України.

Керівництво Житомирського осередку ГО “Батьківщина молода” направило адміністрації Фейсбук скаргу на фейкову сторінку БМГО “Батьківщина молода”, створену Євгеном Блощинським, з вимогою її ліквідації”, – йдеться у заяві.

Також у Житомирській обласній партійній організації ВО “Батьківщина” зазначають, що наразі не агітують своїх виборців ні за одного з кандидатів у Президенти України.

Нагадаємо, що 10 квітня ВО «Батьківщина» позбулася одразу кількох своїх активних членів: голови фракції у Житомирській міській раді Любові Цимбалюк, депутатів Валерія Горба, Івана Мартинчука та Людмили Кропивницької.

  • 6
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У житомирському осередку ВО “Батьківщина” звинуватили виборчий штаб Порошенка у провокаціях"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*